Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

Program rekomendacji BaseConnect

Jak to działa?

BaseConnect ma grupę Ambasadorów i Partnerów wśród firm/instytucji/organizacji, którzy współpracują ściśle z zespołem BaseConnect przy polecaniu osób.

Wyselekcjonowana wcześniej grupa Ambasadorów i Partnerów posiada karty rekomendacyjne i/lub materiały, które zawierają specjalny kod ref. (nazwa + kod np. 933).

Gdy otrzymasz kartę lub specjalny kod od naszych Ambasadorów/ Partnerów następnie należy się zarejestrować na BaseConnect i stworzyć swoje CV online. Z chwilą gdy CV online jest aktywne i wypełnione, BaseConnect może zarekomendować tych kandydatów do zewnętrznych firm, korporacji, które zatrudniają studentów i absolwentów 1 rok, 5, x lat po studiach.

Gdy profil osoby pasuje do wymagań jednej z naszych sprawdzonych i autoryzowanych firm zewnętrznych, BaseConnect płacona jest opłata rekrutacyjna za „usługę rekrutacyjną”. Część opłaty pomniejszonej o koszty BaseConnect przechodzi w posiadanie (Ambasadora/ Partnera) oraz do osoby, która z powodzeniem otrzymała pracę. (pracownik)

Jak dołączyć do programu?

Jeśli szukasz praktyk, staży lub pracy teraz bądź w przyszłości, a zostałeś zaproszony przez rekrutera BaseConnect, będziesz miał wtedy nazwę/imię rekrutera oraz specjalny kod, który użyjesz przy rejestracji.

Idź do www.baseconnect.org i zarejestruj się, w trakcie procesu rejestracji w sekcji "Jak dowiedziałeś się o BaseConnect" dodaj nazwę i kod referencyjny (Np. Anna 354).
Dokończ proces rejestracji i wypełnij swoje CV online. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości zostaniesz wybrany na staż lub pracę przez jedną z naszych wybranych i zatwierdzonych firm zostanie wypłacona dla Ciebie premia 2.000 zł i dla Ambasadora/Partnera, który zarekomendował Ci BaseConnect 2000 zł (ilość pieniędzy, może się różnić w zależności od stanowiska: praca, staż, pełny wymiar godzin, niepełny wymiar godzin. Kwota może zaczynać się od 1000 zł, a kończyć nawet na ponad 3000 zł).

Prowadzisz organizację/instytucję/firmę, a może jesteś osobą indywidualną i chcesz zostać naszym Ambasadorem/ Partnerem?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, mamy ograniczoną liczbę wolnych miejsc.

Co jeśli nie mam kodu?

Jeżeli nie zostałeś zaproszony przez naszego oficjalnego Ambasadora/Partnera BaseConnect i szukasz stażu lub pracy, nadal możesz zarejestrować się i ubiegać o zatwierdzenie do wypłaty własnej w wysokości 2.000 złotych. Po prostu zarejestruj się na BaseConnect i użyj kodu "BC 235 "

Dla firm

Aktywny program rekrutacji BaseConnect jest częścią usługi, którą oferujemy firmom i których grupą docelową są studenci i absolwenci. Jeżeli jesteś właścicielem firmy lub rekruterem poszukującym nowych pracowników prosimy o kontakt na email company@baseconnect.org  

Zastrzeżenie

Z zastrzeżeniem błędów i braków. Regulamin programu rekrutacji może ulegać zmianie od czasu do czasu.