Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

Create organization page

Promuj swoją organizację

Z Baseconnect, funkcjonalności związane z promocją dają lepsze wyniki wśród społeczności akademickiej.

Potrzebujesz wypromować swoją organizację, wydarzenie lub projekt? BaseConnect pozwala w łatwy sposób na dotarcie do Twojej grupy docelowej. Możesz stworzyć publiczną stronę dla organizacji, wydarzenie lub stronę projektu i wypromować je wśród studentów.

Poprzez narzędzia promocji na BaseConnect, masz możliwość kontroli przepływu informacji o działalności Twojej organizacji, projektu oraz wydarzeń. Korzystając z BaseConnect Twoja organizacja zaoszczędzi więcej środków, a Ty zbudujesz większą świadomość odnośnie nadchodzących wydarzeń, projektów i aktualności wśród studentów.

Wyobraź sobie, możliwość dodania nowego wydarzenie do projektu oraz wypromowanie go do studentów na twojej uczelni, a wszystko to w jednym miejscu. Rezultat? Realna promocja do studentów, którzy są zainteresowani twoim projektem i wydarzeniem, co skutkuje mniejszym wykorzystaniem pieniędzy, zasobów oraz zwiększeniem ilości studentów, którzy biorą udział w twoich wydarzeniach. To również wzmacnia zespół i daje większą motywację.