Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

Img23

Profesjonalny profil studenta

Profesjonalny profil studenta na BaseConnect pomaga studentom przedstawić swoje wykształcenie, doświadczenie i wszelkie aktywności na Uczelni.

Profesjonalny Profil studenta na BaseConnect, lub inaczej mówiąc, wizytówka studenta online pozwala na kontrolę i prezentowanie swojego wykształcenia, doświadczenia, aktywności na uczelni, aby później móc być zarekomendowanym przez wykładowców, przyjaciół i współpracowników.

Studenci, którzy rozpoczynają studia lub są obecnie członkami organizacji studenckich, mogą się zarejestrować, stworzyć profil, dodać zdjęcia, a ponadto zaprezentować swoją osobistą historię ich doświadczenia studenckiego.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zaprezentować swoje kursy, szkolenia, badania naukowe, projekty, w których bierzesz udział na zajęciach, przynależność do organizacji studenckich i klubów, osiągnięcia, praktyki, staże, a także zatrudnienie.

Rezultat? Studenci, którzy prowadzą swoje profile będą bardziej widoczni w środowisku studenckim, oraz pośród firm lub instytucji, które chcą zatrudnić konkretny talent, a przede wszystkim jest to pierwsze miejsce gdzie rekruterzy mogą potwierdzić twoje wykształcenie, umiejętności i doświadczenie, jako student.