Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

Zapraszanie

Czy mogę zaprosić moich przyjaciół?

Oczywiście, że tak. Możesz wysłać im zaproszenie do BaseConnect. Aby to zrobić wystarczy kliknąć koło zębate w prawym górnym rogu, wybrać „Ustawienia” – „Zaproś znajomych”, a następnie wybierz w jaki sposób chcesz zaprosić znajomych - przy użyciu konta e-mail lub po prostu wpisz adresy. Następnie kliknij przycisk "Wyślij". Twoi znajomi otrzymają e-mail z zaproszeniem od Ciebie.

Zapraszanie znajomych - przesyłanie pliku .xls z adresami emaili

Możesz zaprosić cały zespół do przyłączenia się do organizacji studenckiej na BaseConnect. Jest to proste i szybkie. Kliknij przycisk „Edytuj” umieszczony pod zdjęciem profilowym organizacji. Następnie przejdź do sekcji, gdzie można przesłać plik .xls, który zawiera adresy e-mail, do których chcesz wysłać zaproszenia. Utwórz wiadomość, którą chcesz wysłać lub zostawić wiadomość domyślną. System wyśle wiadomość do wszystkich adresów e-mail z pliku. To najszybszy sposób na zaproszenie wszystkich członków z organizacji do BaseConnect.

Zapraszanie znajomych - na wydarzenie

Możesz zaprosić swoich znajomych do wydarzenia, które utworzyłeś. W tym celu należy przejść do zakładki "Wydarzenia" po lewej stronie. Wybrać interesujące Cię wydarzenie i kliknąć przycisk "Zaproś znajomych". Następnie zaznacz wszystkie osoby, którym chcesz wysłać zaproszenie i kliknij przycisk „Zaproś”. System wyśle zaproszenia do wszystkich wybranych osób.