Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

Ogólny

W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Najprostszym sposobem, aby zarejestrować się na BaseConnect jest podanie swojego adresu email na stronie głównej www.baseconnect.org, przejście do skrzynki odbiorczej poczty email i kliknięcie linku aktywacyjnego w wiadomości. Nastąpi przekierowanie do naszego procesu rejestracji. W celu dokończenia rejestracji podążaj za wyświetlanymi komunikatami.

Jak mogę zacząć?

Aby dowiedzieć się więcej o funkcjonalności BaseConnect można włączyć „Przewodnika”, który pomoże Ci odkryć możliwości i funkcjonalności BaseConnect. Aby to zrobić kliknij na koło zębate w prawym górnym rogu i wybierz "Przewodnik" z rozwijanego menu. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i baw się odkrywając BaseConnect.

Co to znaczy „Obserwuj” stronę?

Możesz śledzić aktywności z danej strony klikając przycisk "Obserwuj" (na górze, pod zdjęciem okładki). Gdy to zrobisz, pojawią się na Twojej prywatnej ścianie z aktualnościami posty, komentarze, zdjęcia ze strony, którą obserwujesz. Zawsze możesz przestać obserwować daną stronę poprzez kliknięcie "Nie obserwuj”. Wtedy nie będziesz widział żadnych aktualizacji na swojej prywatnej ścianie.

Jak mogę dołączyć do organizacji studenckiej?

Istnieją dwa sposoby na przystąpienie do organizacji studenckiej.Możesz wyszukać organizację studencką, do której chcesz dołączyć (za pomocą paska wyszukiwania w górnej części strony). Po znalezieniu żądanej organizacji możesz wysłać wiadomość do Administratora profilu z prośbą o przyłączenie do organizacji (kliknij niebieską strzałkę obok przycisku "Wiadomość" i kliknij na "Dołącz"). Jeśli administrator zaakceptuje twoje zgłoszenie, zostaniesz automatycznie dodany do organizacji studenckiej i pojawisz się w sekcji "Zespół".Innym sposobem jest zaakceptowanie zaproszenia wysłanego przez administratora organizacji studenckiej. Użytkownik, który utworzył profil organizacji studenckiej, może wysłać zaproszenia do innych użytkowników z prośbą o przyłączenie się do zespołu.

Czy każdy może stworzyć wydarzenie?

Tak. Każdy może stworzyć wydarzenie.

Co w przypadku kiedy jestem byłym członkiem / Alumni?

Jeśli jesteś byłym członkiem organizacji studenckiej możesz wysłać zgłoszenie z prośbą o przyłączenie do organizacji studenckiej. Znajdź organizację studencką do której chcesz dołączyć, a następnie wyślij prośbę o dołączenie do organizacji (kliknij niebieską strzałkę obok przycisku "Wiadomość" i kliknij przycisk "Dołącz"). Jeśli administrator zaakceptuje Twoje prośbę, zostaniesz automatycznie dodany do organizacji studenckiej i pojawisz się w sekcji "Alumni".

Jak stworzyć profil organizacji studenckiej?

Aby to zrobić, kliknij na zakładkę "Organizacja" po lewej stronie i wybierz "Utwórz Organizacje" i wypełnij wszystkie wymagane pola takie jak typ, nazwa, o, opis, strona internetowa, miasto, państwo, data założenia, umiejętności 1, umiejętności 2, umiejętności 3 i wybierz zdjęcie profilowe oraz zdjęcie tła.Gdy to zrobisz możesz zaprosić swoich znajomych do przyłączenia się do organizacji.

Jak stworzyć projekt?

Tylko członkowie organizacji studenckiej mogą utworzyć projekt.Jeśli jesteś członkiem organizacji studenckiej - kliknij na przycisk "Utwórz projekt" znajdujący się w zakładce "Organizacja" po lewej stronie. Wypełnij wszystkie wymagane pola, takie jak opis, czas, lokalizacja i zacznij promować swój projekt do innych!

Jak utworzyć wydarzenie?

Aby to zrobić, kliknij na zakładkę "Wydarzenia" po lewej stronie, wybierz "Utwórz wydarzenie" i wypełnij wszystkie wymagane pola dotyczących wydarzenia. Jak tylko to zrobisz, możesz zapraszać znajomych do wzięcia udziału w Twoim wydarzeniu.