Dołącz z użyciem adresu email

Wpisz swój adres email w celu rejestracji
COFNIJ

Sprawdź swoją skrzynkę email

Wysłaliśmy Ci link aktywacyjny do logowania.WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

baseconnect

O nas

BaseConnect to platforma społecznościowa dla studentów i absolwentów.

BaseConnect rozwiązuje wspólny problem studentów i absolwentów; zapewniając jedno miejsce, w którym jako student możesz stworzyć swoje pierwsze CV online, dzięki czemu rekruterzy już podczas studiów mogą skontaktować się osobiście z Tobą z ofertą pracy/praktyk bądź staży.
Na BaseConnect możesz również uzyskać dostęp do życia akademickiego, wyszukać i uczestniczyć w szkoleniach i imprezach, dołączyć do organizacji i kół naukowych i odkryć możliwości rozwoju osobistego, takich jak oferty praktyk studenckich i przyszłych możliwości zawodowych dla absolwentów.

Jako Absolwent w jednym miejscu możesz stworzyć swoje CV online, wyszukać i przeglądać ciekawe wydarzenia w okolicy, strony pracodawców, otrzymać bezpośrednią wiadomość z propozycją pracy od rekruterów oraz wyszukać oferty w Polsce, za granicą i ubiegać się o pracę.

Misją BaseConnect jest rozwinąć międzynarodową platformę, która zapewni studentom i absolwentom możliwości rozwoju osobistego, poprzez danie dostępu do jednego miejsca z wszelkimi informacjami i zasobami związanymi z życiem akademickim i przyszłymi możliwościami rozwoju zawodowego.

Wizja - Chcemy kształtować przyszłość i wpłynąć na życie każdego studenta łącząc go z aktywnościami życia akademickiego i zapewniając możliwości przyszłej kariery zawodowej na poziomie lokalnym i globalnym.Nasza historia

Podczas jednej z konferencji Damian zdał sobie sprawę, że nie ma na rynku platformy, która mogłaby realnie kształtować przyszłość studentów na całym świecie oraz ulepszyć sposób, w jaki współpracują przy projektach i zdobywają wiedze na uczelni.

BaseConnect został zainicjowany przez dwóch byłych studentów krakowskich uczelni, Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Damian był członkiem AIESEC, jednej z największych organizacji studenckiej na świecie, a Rafał był członkiem Studenckiego Forum Business Centre Club, jednej z największych organizacji studenckich w Polsce.

Damian uczestniczył w licznych wydarzeniach studenckich, podczas działalności w organizacji AIESEC i w lutym 2011 roku, wziął udział w konferencji, w której brały udział liczne organizacje studenckie oraz koła naukowe i właśnie na tym spotkaniu Damian zdał sobie sprawę, że istnieje miejsce na rynku na platformę, która mogłoby połączyć studentów i absolwentów z aktywnościami życia akademickiego i możliwościami przyszłej kariery zawodowej.

Damian opracowała wstępną koncepcję z jego długoletnim przyjacielem Rafałem, a w lutym 2012 r., nawiązali współpracę z Ianem, przedsiębiorcą i znawcą metody Lean Startup, któremu spodobał się pierwotny pomysł i wspólnie rozwijają koncepcję, aż po dzień dzisiejszy. Rafał opuścił firmę w 2014 roku, aby skupić się na nowonarodzonym dziecku i opieką nad młodą rodziną.